Reference

Demolice Textilana Vratislavice n.N
Bourací práce Salmovský palác Praha (Pražský hrad)
Bourací práce hotel Sklář Harrachov
Demolice rekreační chata Tesanka Bedřichov
Demolice činžovního domu Smíchov
Demolice výrobní areál Javoz Jablonec n.N
Demolice sýpky ve Svitavách
A další …

Co o nás říkáte?

S panem Ďuroškou byla radost spolupracovat. Komunikace písemná i ústní byla výborná. Vše fungovalo dle dohody, snad i líp. Práce byla odvedená rychle a kvalitně. Kdyby bylo více tak příjemných a vstřícných řemeslníků, bylo by to super. Děkuji za spolupráci, pokud budu ještě někdy potřebovat s důvěrou se na pana Ďurošku obrátím.

Hana M.

Pro hodnocení této firmy mně nestačí nějakých pět zlatých hvězdiček, zasluhuje jich mnohem víc. Je patrné, že p. majitel Ďuroška má bohaté zkušenosti s prováděnými pracemi včetně pracovníků, kteří se na pracích také podíleli a bylo vidět, že jsou sehraná parta. Samotné práce byly prováděny promyšleně, bez chaosu, vybouraný materiál byl hned tříděn na kov, dřevo a zbytky lepenkové izolace. Vše bylo odvezeno a dle demoličního výměru terén zarovnán, takže po ukončení prací nám zůstal volný prostor bez jakýchkoliv zbytků vybouraného materiálu. A to vše během dvou dnů. Jestli hledáte firmu na demolici, tak bez nadsázky doporučuji firmu p. Ďurošky.

SVJ Smidary

S provedenou demolicí od firmy pana Ďurošky z Chrastavy jsem velice spokojený. Termín provedení byl velmi rychlý a většina práce byla provedena přesně dle dohody. Staveniště po demolici zanecháno uklizené a čisté. Na překážku mu nebyly ani nepříznivé povětrnostní podmínky.

Pavel S.

Tuto firmu vřele doporučuji. Vše proběhlo v naprosté spokojenosti a rychlosti. Moc děkuji.

Jiri K.

Pan Ďuroška je velmi vstřícný a ochotný vyřešit požadavek i co v nejbližším možném termínu.

Jitka N.

Demolice proběhla dle mých představ a plánů. Během jednoho dne bylo hotovo. Stržený štít, zabezpečení krovu a očištění cihel.

Stanislav F.